poniedziałek, 6 października 2014

Projekt Zwierzaki Cudaki - podsumowanie

Gdy do głowy wpadł mi pomysł żeby zorganizować jakiś mały projekt blogowy miałam wiele wątpliwości... Czy temat chwyci i czy przede wszystkim będą chętni do wspólnej zabawy... Wiem, że trochę w nieodpowiednim czasie wystartowałam, bo dostałam sporo wiadomości, że wakacje, urlop, brak czasu itp :).  rozumiem :). Może innym razem... może w zimę będzie druga edycja? Co Wy na to?Tak czy siak cieszy mnie przeogromnie, że znalazło się kilka Osób które bawiły się z nami. Chciałam podziękować każdemu z Was, obojętnie czy tworzyliście przez wszystkie 3 miesiące czy tylko 2, czy wraz z dzieciaczkami zrobiliście po 4 zwierzaki czy tylko po te min 2 :). 

Serdecznie polecam Wam blogi wszystkich Pań które przyłączyły się do Projektu. Warto tam zaglądać w poszukiwaniu inspiracji, ciekawych recenzji, fajnych tekstów :)Wspomnieć muszę jeszcze o jednej Pani - Anna Rudna -  która swojego bloga nie ma ale prace Jej Pociech zobaczyć możecie TUTAJ.W ramach Projektu powstało wiele wspaniałych, jakże ciekawych zwierzaków. Tworzone były na najróżniejsze sposoby... Po raz kolejny jestem pod wrażeniem kreatywności uczestniczek :)... Kilka pomysłów sama napewno kiedyś ściągnę ;)


Jeśli Ktoś chce pooglądać to poniżej znajduje się lista poszczególnych zwierzaków w danych miesiącach. Pod cyferkami kryją się linki :)

Lipiec:
- słoń 1, 2, 3, 4, 5
- łabędź 1, 2, 3, 4
- ośmiornica 1, 2, 3
-biedronka 1, 2, 3, 4, 5
Sierpień:

- żaba 1, 2, 3, 4, 5
-motyl - 1, 2, 3, 4, 5, 6
-żółw 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
-żyrafa 1, 2, 3

Wrzesień:
-ryba 1, 2, 3
-stonoga 1, 2, 3, 4, 5
-jeż 1, 2, 3


W związku, że nie lubię robić wszelakiego rodzaju podsumowań (a jeszcze bardziej spisywać jakieś postanowienie itp) to to by było na tyle... ;)
Aj... jednak jeszcze coś napiszę... Dziękuję za wspólną zabawę :D

2 komentarze: