środa, 8 października 2014

"Mały Artysta"

Dziś będzie o pewnej gazetce... Gazetce która jest idealna dla każdego rodzica który lubi wraz ze swoimi Małymi Artystami coś kreatywnie potworzyć albo by chciał a nie ma pomysłów ;).


Już jakiś czas temu widziałam jeden z jej numerów w pewnym markecie i zastanawiałam się nad zakupem ale koniec końców nie zakupiłam i zapomniałam o niej całkowicie. Jednak całkiem niedawno na blogu który często odwiedzam pojawił się post o niej. Tym razem stwierdziłam, że nie daruje i już następnego dnia poleciałam do sklepu :).

Jest to dwumiesięcznik który wychodzi spod skrzydeł wydawnictwa KEJ. W środku znajduje się spora garść pomysłów na różne prace, dekoracje itd, oraz krótki opis jak daną rzecz wykonać. Teraz akurat jest numer jesienny, więc jak się można domyśleć w gazetce dominują pomysły na rzeczy związane właśnie z tą porą roku.Dodatkowo w środku znajdują się 2 duże arkusze na których po obu stronach umieszczone są szablony w oryginalnych wielkościach do każdego z pomysłów,


Przejrzałyśmy wspólnie z Dusią  gazetkę i ciężko było się nam zdecydować co zrobić najpierw. Ostatecznie padło na uroczą wiewiórkę


Postanowiłyśmy jednak zmodyfikować trochę ten pomysł i zamiast zrobić przestrzenną ozdobę powstał obrazek na kartce z bloku :)
Powiem Wam szczerze, że zarówno mi jak i Dziecku memu gazetka bardzo się spodobała. Napewno nie zrobimy wszystkich rzeczy w niej pokazanych ale jeszcze po nią sięgniemy, tym bardziej, że jest już w planach coś kolejnego ;)

Z niecierpliwością będę też czekać na kolejny numer który poświęcony będzie temacie około Bożonarodzeniowym i ma się ukazać 16 października :).

Na koniec dodam, że owa gazetka kosztuje tylko 6.90 i myślę, że jest to kwota na każdą kieszeń i jak na taką gazetkę to chyba wcale nieduża.

Zdecydowanie polecam :)

3 komentarze:

  1. Zawsze uwielbiałam takie gazetki jako mała dziewczynka. Próbuję zainteresować nimi moją Weronika, ale ona niestety nie znosi kolorować gotowych obrazków i wykonywać zadań wg instrukcji. Musimy jeszcze nad tym popracować:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U nas to róźnie bywa aczkolwiek Dusia zazwyczaj musi dodać jakiś akcent od siebie ;-) A Ty masz w domu poprostu małą indywidualistkę. ;-)

      Usuń