środa, 15 października 2014

Konkurs "Pani Jesień"

W wakacje postanowiłam, że wraz z nadejściem jesieni zorganizuje kolejny konkurs. Mamy już połowę października, więc najwyższa pora wystartować. :)
Tym razem nie będzie to konkurs fotograficzny ale jak zawsze kreatywny. 1. ZADANIE KONKURSOWE... dedykowane jest do Waszych Pociech, bowiem to właśnie One muszą przygotować pracę. I już teraz podkreślam, że mają zrobić to samodzielnie! Temat konkursu to "Pani Jesień" więc chcę, żeby Dzieci narysowały własnie tą postać. Ważne jest tu słowo "narysowały" czyli praca ma być wykonana po prostu kredkami/mazakami plus ewentualnie według uznania Dziecka jakieś ozdoby typu listki, plastelina itp. :).


Nie chcę żeby wykonanie pracy polegało na tym, że rodzić np. coś narysuje a dziecko tylko pokoloruje, bo to naprawdę da się potem poznać ;). Wiem, że inne możliwości ma 4 latek a inne 7 czy 8 dlatego przy wyborze będę kierowała się przede wszystkim wiekiem autora a dopiero potem estetyką itd.

2. Jedyny wkład rodzica to:
- napisanie (ręcznie) na gotowej pracy: pomieszane-z-poplatanym
- sfotografowanie/zeskanowanie pracy Dziecka i wysłanie jej na adres mejlowy: agamamadusi@gmail.com
- w tytule wpisujecie: Pani Jesień a w treści: imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz imię i wiek autora rysunku, link do Waszego profilu na FB oraz typy 2 nagród które najbardziej byście chcieli w razie wygranej otrzymać.

3. Wysyłacie tylko jedno zdjęcie gotowej pracy. Jeśli macie np dwójkę dzieci to każde z nich może przygotować swoją pracę i wtedy wysyłacie 2 zdjęcia.

4. Wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na opublikowanie rysunku oraz waszych danych personalnych w galerii konkursowej na moim FB i w razie wygranej tutaj na blogu.

5. Udostępnienie grafiki konkursowej którą znajdziecie TUTAJ nie jest obowiązkowe aczkolwiek proszę w komentarzu pod nią zaprosić 2-3 znajomych do wspólnej zabawy.

6. Warunkiem koniecznym jest polubienie profilu każdego ze sponsorów. Nazwy są podlinkowane. 

7. Konkurs twa od 15.10 do 31.10. Wyniki zostaną opublikowanie w ciągu tygodnia. Zwycięskie prace wybiorę ja wraz z Dusią.
Mam nadzieję, że nie będzie potem pretensji i żali i nikt nie zapomni, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

8. Po ogłoszeniu wyników należy w ciągu 7 dni zgłosić się do sponsora Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.

9. Proszę o spełnienie każdego z warunków, bowiem tylko takie zgłoszenia będą brane pod uwagę. Jeśli wszystko będzie w porządku, praca w ciągu 48 godz napewno pojawi się w galerii konkursowej na FB.

10. Sponsorzy nagród również mogą brać udział w konkursie.

11. I to chyba na tyle. W razie pytań proszę śmiało pisać ;)


A teraz czas na zaprezentowanie wspaniałych sponsorów i nagród :)mazaki dmuchane

książeczka wraz z płytą CD
nagroda niespodzianka. Po zakończeniu konkursu sponsor zapropunuje zwycięzcy nagrodę.
dresowy komin i czapka


5. Od wspaniałej Osoby prywatnej
 zestaw składający się z 1 książeczki, 2 kolorowanek i 2 płyt z piosenkami dla dzieci
(w przypadku dużej  frekwencji nagroda ta może zostać podzielona na 2-3 Osoby)
sowa taka jak na zdjęciu (tylko w innym kolorze)kolorowanka


Choć nagród nie jest bardzo dużo (ale od początku było takie moje założenie) to jednak myślę, że są one ciekawe i warto powalczyć :). Wiem, że "kreatywne" konkursy cieszą się mniejszą popularnością, jednak wierzę, że w internetowym światku jest dużo Dzieci które lubią rysować :D. 
Czasu jest sporo a więc kredki w dłoń a ja czekam na zgłoszenia :D

2 komentarze: