wtorek, 11 marca 2014

Mini Butik

Jakiś czas temu ze strony Bazgroszytu wydrukowałyśmy sobie kilka rzeczy. (Pisałam o tym TUTAJ). Oprócz zadań były też ubranka i postacie. Część wykorzystałyśmy odrazu a reszta leżała i czekała na swój lepszy czas. No i nadszedł on w miniony weekend. Jesteście ciekawi do czego je wykorzystałyśmy? Zaraz zobaczycie.

Ubranka i panie powycinałam, po czym wspólnie z Dusią zabrałyśmy się za kolorowanie.
Potem nasze modelki nie wiedziały w co się ubrać, więc przymiarki trwały dobre 25 minut aż w końcu zdecydowały się na takie stroje:


Tylko co zresztą ciuszków? Zmarnować się nie mogą przecież a kobitki nie będą chodzić ciągle w jednych ubraniach. A skąd je najlepiej mają brać? Ano ze sklepu.
W związku z powyższym w kolejnym etapie powstał butik.

Pudełko po klocuszkach (odłożone, bo wyrzucić takiego skarbu nie można ;) ) Dusia pomalowała a ja na koniec przeciągnęłam od jednego boku do drugiego nitki i przy użyciu spinaczy biurowych pozawieszałam ubranka.
Tak oto powstał nasz sklep który nie tylko służy jako ozdoba w pokoiku (bądź kolejny rumpel zbierający kurz ;) ) ale również jest zabawką :). Każda z Pań kilkukrotnie bowiem wybrała się na zakupy i pewnie jeszcze nie raz to zrobi.3 komentarze: