sobota, 14 grudnia 2013

Bazgroszytowe to i owo

Jakiś czas temu pojawiła się tu recenzja 2 książeczek z Bazgroszytu KLIK. Dusia bardzo szybko rozpracowała je i ostatnio zaczęła napominać, że chciałaby jakieś nowe. W związku z tym miałam do wyboru albo zamówić coś nowego albo... wydrukować. Ostatnio kiepsko u nas z finansami więc opcja nr. 1 odpadła. Drukarki też nie posiadamy więc pojawił się problem. Jednak dzięki uprzejmości Siostry i Szwagra udało się to zrobić :). Dziękuję.
Musicie bowiem wiedzieć, że na stronie Bazgroszytu istnieje opcja wydrukowania sobie tego i owego KLIK. Żeby jednak z tego skorzystać trzeba być zalogowanym.
Wśród wielu kategorii wybrałam dla Dusi: bajki, kuchnia i ubrania.

Dusia piała z zachwytu gdy dotarły do niej nowe kartki z zadaniami. Z wielkim zapałem zabrała się za rysowanie i malowanie.

I tak np. z części kuchnia ozdobiła świąteczny mazurek i narysowała Kredziakom lody


W części: bajki, po kreseczkach narysowała buty i kapelusz kotkowi i włosy Roszpunce oraz od siebie księcia.Natomiast z części: ubrania najbardziej spodobały się Jej szablony ubrań i postaci które trzeba wyciąć, pokolorować a potem dopasowywać.


To co zaprezentowałam to tylko niewielka część z tego co mamy wydrukowane. Połowę Dusia już przerobiła, reszta pewnie do nowego roku też zostanie zrobiona. 

Wracając do strony Bazgrosztu to jest tam również Strefa Dzieci KLIKw której znajdziecie proste i fajne gry edukacyjne. Po zalogowaniu dostępne za darmo są 2 planety: Kredziaki i Rośliny. Za resztę trzeba jednorazowo zapłacić 6 zł. jednak myślę, że warto, bo bynajmniej Dusia bardzo lubi te gierki. 
Dodać jednak muszę, że czasami poszczególne planety są odblokowywane i tu najlepiej zapisać się do newslettera by dostawać na bieżąco informację o wszelakich promocjach. 

Może Ktoś z Was nie zakupił jeszcze prezentu dla swoich pociech i nie ma nadal pomysłu? Jesli tak to zdecydowanie polecam Bazgroszyt i ich książeczki. 

3 komentarze:

 1. Martynka lubi wszelkie zadania, ale my kupujemy różne, raz bajkowe serie zadań, raz jakieś inne tematyczne, to co się nam w łapki napatoczy:) Ostatnio królują zadania z Księżniczkami i Pony:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Nas też już najróżniejsze książeczki był... ale do Bazgroszytu pewnie jeszcze nie raz wrócimy ;)

   Usuń
 2. Kochałam takie zabawy jako dziecko :D Rewelacja.

  OdpowiedzUsuń