wtorek, 22 października 2013

Dom skrzatów

Dusia od długiego czasu lubi rysować domki.. Ma dwa ulubione modele które na pracach pojawiają się najczęściej. Gdybym zbierała wszyściutkie rysunki to miałam bym niezłą kolekcję chatek w różnych kolorach ;). Z czasem,  Córcia poszła o krok na przód i zaczęła również rysować to co znajduje się w środku. Wszystko zaczęło się od gierek i pracy którą wymyśliłam jakiś czas temu, czyli stworzenie rysunku z gazetowych wycinanek KLIK. Teraz równie często co domki, projektuje ich wnętrza. Na ogół robi to na małej kartce z bloku ale kilka dni temu zaszalała i wykonała duży plan domu.

 
Jak widać, jest to domek rodzinny skrzatów. W porównaniu z pracami tego typu tworzonymi przez Dusię miesiąc temu widać sporą różnicę. Rysunki są coraz bardziej wyraźne, łatwiej domyślić się co tam znajduje się a i samych sprzętów pojawia się coraz więcej.

Ciekawa jestem czy domyślelibyście się co jest narysowane w poszczególnych miejscach bez moich podpisów... ;)

3 komentarze:

 1. Całkiem nieźle to wychodzi. Szczególnie fajnie jeśli mozna porównać postępy. No i ja już wiem kim Dusia bedzie w przyszłości:). Dekoratorką wnętrz, albo architektem:):-p.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja biorę jeszcze pod uwagę: projektantkę ubrań i nauczycielkę ;)

   Usuń
 2. Ładnie:) I jaka szczegółowa z niej kobietka:)

  OdpowiedzUsuń