środa, 13 stycznia 2016

Mini kartki dla Babć i Dziadków

Też macie tak czasem, że patrzycie w kalendarz i łapiecie się za głowę? Przecież dopiero co odliczaliśmy sekundy do nastania nowego roku a tymczasem mamy już prawie połowę stycznia. Czas za szybko płynie... dni przelatują przez palce... ajj... I już lada moment będzie Dzień Babci i Dziadka... Najwyższa pora zabrać się za szykowanie jakiś upominków dla Nich. 
My w pierwszej kolejności musimy zrobić coś dla Dusiowych Dziadków mieszkających daleko, bo jak wiadomo kilka dni wcześniej trzeba to wysłać co by na czas dotarło. W tym przypadku najłatwiej jest nam zapakować poprostu jakąś płaską laurkę. 
Na ogół robimy je w większym formacie ale tym razem Dziecko me chyba z lekkim leniem na karku ;) stwierdziło, że chce by były one małe. A że jakoś przy okazji się rozpędziła to i zrobiła też po karteczce dla drugich Dziadków.

Najpierw powstał laurki dla Dziadków. Otrzymają Oni bowiem mini koszulki z życzeniami ;) 


Przy tych dla Babć miałyśmy mały problem bowiem jakoś zabrakło konkretnej koncepcji na ich wykonanie. No ale pomalutku pomalutku coś tam Dusia wykombinowała ;) Brakuje tylko jeszcze życzeń ;).Czyż nie prawda, że małe jest piękne ;)8 komentarzy:

 1. Cudne <3 i najważniejsze, że Dusia przygotowała je sama od serca ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne i jak zwykle pomysłowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. oczywiście, że piękne!
  a dziewczynka z balonikami absolutnie niepowtarzalna - dziadkowie na pewno się uczieszą, bo fajnie mieć taką kreatywną wnusię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ooo fajny, prosty pomysł:) musimy wykorzystać bo trza coś zrobić dla Babuni i Dziadziusia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie, że małe jest piękne, mówię to ja z moim małym wzrostem :)dziewczynka z balonikami urocza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ilością centymetrów też nie grzeszę ;-)

   Usuń