sobota, 13 grudnia 2014

Kartkowy zawrót głowy

Tak jak i w zeszłym roku na Boże Narodzenie czy wiosną na Wielkanoc postanowiłyśmy z Dusią i teraz  zrobić własnoręcznie kartki Świąteczne.
Było sporo klejenia... wymyślania by każda była inna a po zakończonej pracy wieeeelkiii artystyczny nieład ;). Kartek powstało łącznie 6 :). Większość Dusia wręczy osobiście a 2 wyślemy.
 Do ich stworzenia wykorzystałyśmy oczywiście różniaste rzeczy typu: tektura falista, brokatowa pianka, naklejki, waciki kosmetyczne itd.  Jesteśmy też mega wdzięczne mojej Siostrze która podarowałam nam sporo papierów ozdobnych :D

A teraz mała fotorelacja z tworzenia ;)

Brakuje jeszcze życzeń, ale nadrobimy to lada dzień.
A tak wyglądają gotowe kartki od zewnątrz... :D
Jest tu trochę niedociągnięć... ale mam nadzieję, że Osoby które je otrzymają przymkną na to oko... ;) Zresztą przecież chyba ważniejsze są chęci, włożona praca i pamięć...? ;)

Ps. Która podoba Wam się najbardziej?
Wysyłacie też kartki najbliższym? Jeśli tak to kupne, czy tak jak my robicie?

2 komentarze:

 1. takie karki są najpiękniejsze... Tyle pracy i serca włożone, że na pewno obdarowane osoby poczują się wyróżnione :) każda kartka inna hmm...którą bym wybrała...tą z bałwankiem dla córeczki, tą z mikołajem i bałwankiem dla synka, tą pomarańczową dla babci i dziadka, tą bombkę to dla siostry,tą w kształcie choinki to dla męża, a tą czerwoną z choinką zamawiam dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzíekuję za tak fajny komentarz ;-) .
   A wiesz że ťą kartkę bombkę mam zamiar dać właśnie siostrze a pomarańczową dziadkom :-)

   Usuń