poniedziałek, 20 stycznia 2014

Konkurs Walentynkowy

Witam. Przyszedł czas na drugi konkurs jaki organizuję. Chciałam, żeby tym razem był fotograficzny i dosyć szybko wpadł mi do głowy temat. Pomalutku udało się też znaleźć grono wspaniałych sponsorów i choć może nie jest Ich tylu co w niektórych konkursach to jednak uważam, że nagrody są naprawdę fajne i warto o nie powalczyć.
Wszystkich uczestników proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu i spełnienie każdego z warunków. Przy poprzednim konkursie kilkukrotnie upominałam niektórych, że czegoś brakuje choć tak naprawdę nie musiałam tego robić ;). Jeśli coś będzie nie tak to zdjęcie albo w ogóle nie powędruje do galerii albo zostanie odrzucone podczas wyboru zwycięzców.


REGULAMIN KONKURSU:

1. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia (dopuszczalny kolaż z max 3 zdjęć) na adres agamamadusi@gmail.com zgodnego z tematem: "Wielka miłość małych Ludzi". Co się konkretnie znajdzie na fotografii zależy od Was. Może to być zdjęcie Waszej pociechy ukazujące miłość do ulubionego pluszaka, rodzeństwa, rodziców, dziadków itd. 
Jednak żebym miała pewność, że zdjęcie powstało specjalnie na ten konkurs musi być widoczna na nim kartka z ręcznym napisem "Walentynki 2014".
W temacie mejla proszę wpisać: "Konkurs Walentynkowy" a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz imię i wiek Dziecka/Dzieci.

2. Każdy może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

3. Sponsorzy nagród również mogą wziąć udział w konkursie, jednak w takim przypadku proszę w mejlu podać również nagrodę jaką przekazaliście, żebym potem w razie wygranej nie powędrowała ta rzecz do Was.

4. Każdy uczestnik musi na swoim profilu udostępnić publicznie grafikę konkursową KLIK oraz polubić moja stronę i przede wszystkim stronki ( nazwy są podlinkowane) wszystkich sponsorów. 

5. Wysłanie zdjęcia oznacza, że wyrażacie zgodę na opublikowanie go w galerii konkursowej na FB oraz w razie wygranej na moim blogu. 

6. Nagrody wysyłane tylko na terenie Polski.

7. Konkurs trwa od dzisiaj tj. 20 stycznia do 10 lutego. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną  w Walentynki tj. 14 lutego. Zwycięskie prace zostaną wybrane prze zemnie z ewentualną pomocą mojego Narzeczonego i Dusi.

8. Ten konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, administrowany i związany z Facebookiem w żaden sposób.

Lista sponsorów i nagród:śliczny dziergany szaliczek panterkowy kotek
Przepiękna czerwona opaska dla małej Damy
3 osoby otrzymają jedną taką książeczkę z zadaniami
mysi drobiazg :)
jedna osoba otrzyma rabat
jedna z 2 maskotek do wyboru: dla chłopczyka samolot albo piesek dla dziewczynki
gumeczka i spineczka
pluszowa kotwica
 apaszka
2 breloczki
Niesamowity kartonowy zestaw "Trzy świnki" do samodzielnego pokolorowania
śliczna opaseczka
dla 5 osób rabat -20%
metkowe serduchoI odemnie, czyli Pomieszane-z-poplatanym

dla 2 osób zestaw po dwie książeczki (dla chłopczyka kolorowanka Pojazdy i "Zygzaczki i szlaczki" a dla dziewczynki kolorowanka Tancerki i również "Zygzaczki i szlaczki")


Wszystkich chętnych zapraszam do udziału :)
Z niecierpliwością będę czekać na zdjęcia :)
Pozdrawiam 


2 komentarze:

  1. Bawimy się i wysyłamy:)
    Pozdrawiam Emilia Rosik

    OdpowiedzUsuń
  2. Extra konkurs! Bardzo na czasie :) Bierzemy udział :)

    OdpowiedzUsuń