środa, 14 czerwca 2017

Konkurs na 4 urodziny bloga

4 lata temu, dokładnie 13 czerwca, powstało to miejsce...
Początki były marne ale teraz chyba jest całkiem nieźle... ;) Choć zapewne treści moich wpisów i pokazywane zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia ;). Nie mam instagrama, nie jeżdżę na spotkania blogerskie, nie posiadam własnej domeny i generalnie w wielu sprawach technicznych jestem ciemna, nie wspominając już o tym, że tego typu blogów jest cała masa... ale mimo wszystko jakoś mi się to kręci ;)

4 lata - 501 postów - ponad 4000 komentarzy - 67 obserwatorów - około 190000 wyświetleń - 2138 lubisi na fb. 

To tylko cyfry ale gdzieś tam napewno również cieszą. Jednak chyba ważniejsi są dla mnie Ludzie :). Więc teraz jak Gwiazdy na rozdaniach nagród też mam przygotowaną małą wyliczankę ;)
 Dziękuję i tym którzy są ze mną prawie od początku jak i tym którzy przywędrowali niedawno... Osobom komentującym często jak i również autorom pojedynczych wypowiedzi. Dziękuję również Firmom i Wydawnictwom które mi zaufały i postanowiły podjąć współprace... Mojej Siostrze, która przygotowuje czasem swoje wpisy no i memu Narzeczonemu za to, że nie ma pretensji jak czasem spędzam wieczór przy lapku. Ale chyba największe podziękowania należą się Dusi, bo gdyby nie Ona to nie było by tego miejsca :)

Nie wiem jak jak długo będzie istniał ten blog, bo nie raz miałam już kryzysy... Nie wiem ile będzie tu kreatywności i zabaw a ile recenzji i informacji z naszego życia ale to już czas pokaże :)

Tymczasem dla uczczenia 4 urodzin bloga mam dla Was konkurs z super nagrodami :)


Zapraszam więc do zapoznania się z regulaminem i do wspólnej zabawy :)

1. Zadanie konkursowe. Przy poprzednim większym konkursie musieliście zainspirować się jakąś naszą pracą i wykonać podobną. Tym razem zadanie jest inne aczkolwiek też będzie wymagać od Was kreatywności a dodatkowo pomysłowości ;).

Złóżcie życzenia w wybranej formie:
- wierszowanej
- laurkowej 
- zdjęciowej

Jak dokładnie będzie wyglądać zgłoszenie zależy od Was... z mojej strony narzucam tylko jeden warunek. Chce mieć pewność, że życzenia powstały specjalnie na ten konkurs dlatego w wierszyku/na laurce/ zdjęciu musi pojawić się jakieś słowo kojarzące się z tym miejscem np pomieszane i poplątane, czy Aga i Dusia. Nie może to być jednak napis wstawiony komputerowo a życzenia bez niego nie będą brane pod uwagę.

2. Przesyłanie zgłoszeń. 
Swoje zgłoszenia w postaci wymyślonego wierszyka, skanu laurki czy zdjęcia wstawiacie w komentarzu pod grafiką konkursową na fb TUTAJ. Oprócz życzeń napiszcie również imiona i wiek swoich Pociech (nawet jak nie brały udziału w tworzeniu a to dlatego, że większość nagród jest dla Dzieci).

Dodatkowo możecie w komentarzu przy swoim zgłoszeniu podać 2-3 typy  nagród które najbardziej w razie wygranej chcielibyście otrzymać. Aczkolwiek nie oznacza to, że napewno właśnie te rzeczy do was tafią.

Przesyłając zgłoszenie z automatu akceptujecie regulamin konkursu i zgadzacie się na opublikowanie Waszych imion i nazwisk na blogu w poście z wynikami konkursu.

Można przesłać tylko jedno zgłoszenie na rodzinę a Uczestnik musi być osobom pełnoletnią.

3.Nie wymagam, bo nie mogę ;) ale miło byłoby gdybyście:
- byli fanami mojej strony fb
- lubili TEN post konkursowy/ udostępnili go na swoich profilach/ zaprosili do zabawy znajomych

4. Jak wiecie nie byłoby konkursu gdyby nie sponsorzy i cudowne nagrody jakie przekazali. Dlatego proszę o polubienie wszystkich profili (nazwy poniżej są podlinkowane). 

5. Konkurs trwa od 14 czerwca do 2 lipca (do godziny 23.59). Zgłoszenia dodane po tym terminie nie będą oczywiście brane pod uwagę.

6. Nagrody. 
Wszystkie fanty zobaczyć możecie W TEJ galerii. Każdy z uczestników może zdobyć tylko jedną nagrodę a wysyłana one będą jedynie na terenie Polski.

7. Zwycięzców wybiorę wspólnie z Dusią a wyniki zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia tutaj na blogu o czym poinformuje Was również na fb. 
Potem macie 7 dni aby zgłosić się do mnie w wiadomości prywatnej. BARDZO WAŻNE nie kontaktujecie się odrazu bezpośrednio ze sponsorami tylko piszecie do mnie, bo po 1 niektórzy tak sobie życzyli a po 2 z kilkoma rozmawiałam mejlowo a nie na fejsbuku. Jeśli zgłosicie się samemu odrazu do sponsora to istnieje szansa, że nie otrzymacie nagrody.

8. Jako organizator konkursu zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu. W takim przypadku napewno zostaniecie poinformowani o wprowadzonej zmianie.

9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany ani administrowany przez  serwis Facebook.
Oświadczam również, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).

10. Pamiętajcie, że to tylko zabawa :)

11. W razie jakiś pytań, proszę śmiało pisać tutaj, na Fb albo na mejla :)


WSPANIALI SPONSORZY
(każda nazwa jest podlinkowana, także klikajcie i polubiajcie ;) )
Fabryka Kart Trefl - Kraków7 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego, wytrwałości i głowy pełnej pomysłów. Wspaniały konkurs, jest o co walczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Spróbujemy jak coś fajnego uda się nam wymyśleć-4 lata już ale leci chodź ja tu jestem x Wami chyba2 lata.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja od pół roku piszę i już miałem chęć rzucić to w cholerę. Życzę kolejnych wielu lat wytrwalosci. Być moze wezmę udzial, jak mnie wena dopadnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje. Jestem pod wrażeniem urodzinowego konkursu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę kolejnych twórczych prac i wpisów 🍀🎂💐

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i oby jak najdłużej.
  Baśka Bezubik

  OdpowiedzUsuń