środa, 3 maja 2017

Pan Elegant Lis

„Pan Elegant Lis” to kolejna niespodzianka od Wydawnictwa TADAM, która niezapowiedzianie trafiła w nasze ręce. Jest to trzeci komiks dla najmłodszych z serii „Trochę hałasu z głębi lasu”, w której znajdziecie również „Panią Detektyw Sowę” (tej części nie znamy, musimy ją w końcu kupić) oraz „Pana Łasucha Misia” (o którym pisałam Wam tutaj).


Adam Święcki, który stworzył tę serię komiksów, kolejny raz zaskakuje i bawi. Tym razem stworzył dla czytelników postać Lisa Eleganta, który stawia sobie za cel zadbać o wizerunek swoich leśnych przyjaciół. Jako wielki artysta i wybitny znawca mody proponuje Wiewiórce fantastyczny pióropusz, a Misiowi - ostatni krzyk mody, czyli parasolkę z piór.

Nagle Lis spotyka w lesie… Pingwina! Co robi Pingwin w lesie? Jak pomóc mu wrócić do domu? Czy Elegancki Lis wymyśli jakiś sposób na ratunek nowego znajomego, czy też piórka całkiem uderzyły mu do głowy? Musicie przeczytać sami, a ja gwarantuję Wam, że gdy tylko dobrniecie do ostatniej strony, uśmiejecie się do łez!
Bardzo lubię wszystkie serie komiksów dla najmłodszych, które poznałam dzięki uprzejmości Wydawnictwa TADAM. Poręczny format, ciekawa szata graficzna, dobra cena, zabawna i wciągająca fabuła – nie sposób nie zostać fanem leśnych przyjaciół, Smoczka Loczka czy Dużego i Małego. Mój synek chętnie wraca do tych książeczek i często przynosi je do wspólnego czytania, więc jest to najlepszą rekomendacją!

A Wy znacie już komiksy Wydawnictwa TADAM?

Ania - Fabryka Spokoju

12 komentarzy:

 1. Mało znamy to wydawncitwo, nie ogarniam juz tych ilości książek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też do niedawna nie znałam tego wydawnictwa, a takie cuda mają w ofercie!

   Usuń
 2. Pomysłowa, taki komiks przydałby się nam jesienią zeszłego roku na początki czytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że dla bardziej wprawionego małego czytelnika to też może być dobra pozycja. :)

   Usuń
 3. Świetna grafika. Wydawnictwo póki co znamy z recenzji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja do niedawna też tylko czytałam o tym wydawnictwie, a teraz już mamy sporo pozycji pod ich logiem i jesteśmy zadowoleni. :)

   Usuń
 4. Wydawnictwo znane jest mi jedynie z recenzji na blogach- ogrom książek nie pozwala na poznanie wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, trudno się odnaleźć w tylu nowościach wydawniczych. Warto wcześniej poczytać recenzje, żeby ułatwić sobie wybór.

   Usuń
 5. Niestety nie znam tego wydawnictwa, ale może czas to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń