piątek, 18 grudnia 2015

Anielsko

Może jakoś mega bardzo dużo świątecznie nie tworzymy ale jednak coś tam staramy się robić. Myśląc nad kolejną pracę, brałam pod uwagę to co już było. W zeszłym roku ozdabiałyśmy m.in styropianowe bombki i robiłyśmy kartki, dwa lata temu górowały ozdoby z masy solnej. A w tym... pojawiło się już coś z akcentem Mikołajowym, choinkowym, były pierniczki, Dusia malowała gipsowe figurki a ja robiłam nitkowe bombeczki. Więc może teraz jakaś praca płaska? Może aniołeczek jakiś, bo jakoś tak też nam się z Bożym Narodzeniem kojarzy? Obydwie stwierdziłyśmy, że to dobry pomysł i zabrałyśmy się za tworzenie. Choć tak naprawdę głównie me Dziecko działało ;) 

Główka z kolorowego bloku, skrzydełka powstały poprzez odbicie umalowanych białą farba dłoni, suknia z foli aluminiowej, włosy natomiast z bibuły a chmurka z płatków kosmetycznych.

Na koniec brokat... dużo brokatu... tak żeby potem po całym domu się rozniósł ;)I anielska praca gotowa :DJa za to w między czasie na szybko zrobiłam innego aniołeczka - harmonijkowego :D


No i Dusia pozazdrościła i zrobiła jeszcze jednego...

 


Tak nam się to anielskie tworzenie spodobało, że gdyby nie ograniczony czas to jeszcze by pewnie kilka powstało. Może do Świąt zdążymy jeszcze jakiegoś wyczarować, kto wie... ;)

7 komentarzy:

 1. harmonijkowy aniołek skradł moje serce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super te aniołki, też coś musimy pokombinować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo anielsko :) Jeśli znajdziesz chwilkę wolnego czasu to zapraszam do świątecznej zabawy http://ononaidzieciaki.blogspot.com/2015/12/grudniowe-wyznania.html

  OdpowiedzUsuń
 4. o, jaki fantastyczny aniołek z harmonijki!

  OdpowiedzUsuń