poniedziałek, 3 lutego 2014

Stwórz własne zwierzątko

Chyba już o tym pisałam ale lubię Biedronkę z kilku powodów a jednym z nim jest to, że często można tam kupić coś fajnego i niedrogiego dla Dzieci. Chodzi mi tu głównie o różne kreatywne rzeczy. O niektórych pisałam np. o mazakach dmuchanych KLIK, szkicowniku do projektowania KLIK czy ostatnio o plastycznej piance KLIK. Mamy / miałyśmy też w posiadaniu inne rzeczy: farby, folię piankową czy książeczki z zadaniami.
Powinna się zgłosić do kogoś o jakieś wynagrodzenie, ze te częste reklamy ich produktów ;). Żarcik oczywiście... Jeśli o czymś piszę to z własnej woli i niczego nie oczekuję ;).
Dziś też zaprezentuję coś :). Mianowicie pewien kreatywny zestaw który kosztował bodajże 7.99.


W środku znajdziecie 4 arkusze ze zwierzakami (kotkiem, świnką, żabką i pieskiem) oraz 2 arkusze z naklejkami. A o co w tym chodzi? Wystarczy, że Dziecko z szablonów "wypchnie" postacie...... a potem używając naklejek ozdobi je według własnego uznania.
Zwierzaki zrobione przez Dusię prezentują się tak:

Może ten zestaw to żadne wielkie wow ale nam się spodobał. Dusia miała zajęcie na pół godziny ale na tym się nie skończyło. Po zakończonej pracy, zrobiłyśmy teatrzyk (dla niewidzialnej publiczności) z tymi zwierzakami w roli głównej ;). Puste już arkusze miały powędrować do kosza ale stwierdziłam, że jednak je zostawię, bowiem wystarczy teraz, że Dusia podłoży kartkę, odrysuje kontury i ponownie może wykazać się kreatywnością malując je np. farbami czy czymś wyklejając :).


4 komentarze:

 1. Fajne:) Martynce też ostatnio kupiłam książeczkę z postaciami i zwierzątkami do wypychania i też miała fajną zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. super! Karol uwielbia zwierzątka:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie kupić taką książeczkę na allegro nie widzę...co to za wydawnictwo?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja to kupowałam jakis czas temu w Biedronce i powiem szczerze, że nie pamiętam firmy :(

  OdpowiedzUsuń