piątek, 6 czerwca 2014

Wyniki Konkursu Urodzinowego

Na samym początku chciałam podziękować wszystkim sponsorom, którzy przekazali takie wspaniałe nagrody... Tak naprawdę gdyby nie Wy, to nie zorganizowałabym kolejnego konkursu. DZIĘKUJĘ :).
Dziękuje również wszystkim Osobom które postanowiły pobawić się z nami i zorganizować dla Dusi takie wspaniałe imprezki :).
Zwycięzcy zostali wybrani w następujący sposób. Każdy z naszej Trójki (tzn. ja, Dusia i G.) wybrał swoje Top20 zdjęć (byliśmy dosyć zgodni) i te zgłoszenia które powtarzały się 3 albo 2 razy zostaną nagrodzone :).
Jak to zawsze bywa, największym problem był dobór nagród ale jakoś się udało. Mam nadzieję, że będziecie zadowolenia a Ci którym nie udało się, nie będą mieli żalu.

Na koniec ważna informacja. Osoba która otrzymała nagrodę od Testuję, recenzuję... i oczywiście od nas przesyła adres do mnie. Reszta, bezpośrednio kontaktuje się z poszczególnymi sponsorami (dla ułatwienia, nazwy jak zawsze są podlinkowane :) )

Wyniki:torebkę sowę wygrywa: Weronika - Joanna Włodarskaopaskę w dowolnym rozmiarze wygrywa:  Hania - Magdalena Wacławskaserduszko z wyhaftowanym imieniem wygrywa: Bartosz - Żaneta Bombagrę w kółko i krzyżyk wygrywają: Kamilek i Piotruś - Agnieszka Kosioropaskę i spineczki wygrywa: Majka - Anna Arciszewskaoliwkę i próbki wygrywa: Staś - Agnieszka Kolesińskachmurkę z serduszkami wygrywa: Weronika - Izabela Stokowskaopaski wygrywają:
Julka - Karolina Woźniak (Karolek Karoluszek)


i Malwinka - Beata Jurkowskabańki mydlane i mały zestaw ozdób wygrywa: Dominik - Kasia Pokornieckapodusię sowę wygrywa: Emilka- Joanna Pyznarspineczki wygrywa: Majka - Magdalena Górskabajkę i maskotkę wygrywa: Natan - Irmina Jaskułakarty ze zdrapkami wygrywa: Oskarek - Emilia Rosikkomplet 2 gumek w dowolnym kolorze wygrywa: Amelia - Malwina Duchnowskarabaty 20% wygrywają:
Natalka - Iwona Filipek


Oliwia - Katarzyna Karwas


i Kasia - Kamila Furaksiążeczkę z serii "Zygzaczki i szlaczki" wygrywa:
Kasia i Łukasz - Jadwiga Modelewska

i Wiktoria - Iwona Malińska


WSZYSTKIM GRATULUJĘ :)

2 komentarze:

 1. Gratulacje dla zwycięzców mimo iż nie stosowali się do regulaminu to wygrali he he ciekawe.
  REGULAMIN:
  1. Waszym zadaniem jest przygotowanie urodzinowego przyjęcia dla Dusi które sfotografujecie a zdjęcia (dopuszczalny kolaż z max 3 zdjęć) wyślecie na adres agamamadusi@gmail.com. W temacie wpisujecie "bajkowe urodziny".
  Żeby jednak nie było tak prosto to są pewne warunki.
  - na zdjęciu musi znaleźć się kartka z napisem "Przyjęcie dla Dusi" (nie mogą być one wstawione komputerowo)

  oczywiście zwycięzca wstawił 4 zdjęcia a komputerowo napisane przyjęcie dla Dusi też są hehe MIŁO

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ślicznie dziękujemy za nagrodzenie naszego zdjęcia, opaska bardzo nam się przyda, a dokładniej córeczce :)

  OdpowiedzUsuń