czwartek, 6 marca 2014

Przegląd Dusiowych prac

Czasem na FB pokazuje rysunki Dusi ale tak naprawdę jest to kropla w morzu Jej prac. Od jakiegoś czasu nie kupujemy już zwykłych małych bloków tylko odrazu ryzę papieru do drukarki... co jest wielką oszczędnością biorąc pod uwagę ile Dziecko nasze tego zużywa ;). 
Dusia uwielbia tworzyć projekty wnętrz ;), jakieś swoje wymyślone "teczki" i inne takie. Powstają tego całe setki... i po jakimś czasie lądują w koszu. Są też prace bardziej "normalne" i te na ogół lecą do naszego domowego archiwum albo na drzwi do galerii, która jest na bieżąco uaktualniana :).

Znajdują się tam zarówno jakieś proste malunki jak i bardziej rozbudowane prace. Z miesiąca na miesiąc Dusia potrafi narysować coraz więcej rzeczy, bardziej zwraca uwagę na szczegóły... Nadal brakuje np paluszków czy szyi u ludzi ale to nic... Według mnie jak na prawie 6 latkę to i tak naprawdę ładnie rysuje. A Wy jak uważacie?

To jedna z Dusiowych "teczek". Nie pytajcie mnie czemu akurat tak to nazywa, bo nie mam pojęcia. Zresztą tak naparwdę tylko Ona wie, co tam jest narysowane i w jakim celu ;)

Autoportret ;)

Łąka narysowana dla mnie :)

W świątecznym klimacie

Wesoły Pan Krasnal :)

Pierwszy narysowany rower ;)My na zakupach

M.in. taki rysuneczek dostałam w Walentynki :)

W tej pracy zadziwił mnie ślicznie narysowany piesek

A to Pani Zozolka ;)

7 komentarzy:

 1. Naprawdę, aż ciężko uwierzyć, że rysowała 6-latka! Pięknie! Mam musi być dumna z tak zdolnej córy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj duma mnie rozpiera często :). Co do wieku to nawet nie ma jeszcze 6 lat a niektóre rysunki są sprzed kilku miesięcy ;)

   Usuń
 2. Rysunki są śliczne.
  Masz zdolne dziecko, rośnie mała artystka bądź pani architekt. A może jedno i drugie? :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy co z Niej wyrośnie ;) Narazie sama twierdzi, że będzie malarką, cyganką, przedszkolanką albo restauratorką ;)

   Usuń
 3. Jestem pod wielkim wrażeniem. Pięknie :)

  OdpowiedzUsuń