wtorek, 8 maja 2018

Konkurs "Urodziny w siodle"

Hej. Nadal mnie mało ale żeby nie było, że tak całkowicie obijam się to gdzieś tam w wolnych chwilach zajmowałam się szukaniem sponsorów. Tak tak... będzie konkurs. Wprawdzie wystartować miał już kilka dni temu no ale lepiej późno niż wcale :) A z jakiej okazji to zamieszanie? Ano Dziecko me w maju ma urodziny... 10... także fajny powód by coś zorganizować :). Ci co są z nami częściej, wiedzą, że Dusia kocha konie więc taki temat przewodni będzie nam towarzyszyć :) 
Zapraszam więc do zabawy :)


REGULAMIN

1. W zadaniu konkursowym macie duże pole do popisu... Temat koński ale spokojnie, nie musicie teraz szukać stajni w swych okolicach i płacić za wizytę byle by cyknąć fotkę... choć oczywiście jeśli ktoś ma taką możliwość to super :). Wystarczy jednak przygotować np.

- zdjęcie z koniem w tle... żywym, na biegunach, figurką... Dziecko lub dorosły z jakimś koniem od tak poprostu albo w fajnej urodzinowej aranżacji.

- rysunek, malunek, wyklejanka, praca przestrzenna przedstawiająca konia

- kartka urodzinowa z końskim motywem.

Żeby jednak nie było tak prosto zastrzegam, że na zdjęciu/skanie pracy musi pojawić się odręcznie przygotowany napis, świadczący o tym, że zgłoszenie przygotowane zostało specjalnie na ten konkurs...Wystarczy napis pomieszane-z-poplatanym albo jeszcze lepiej coś w stylu 10 urodziny Dusi czy Sto lat Klaudia.

Oczywiście pod uwagę brana będzie pomysłowość i kreatywność ale nawet najprostsze zgłoszenie może mieć w sobie to coś i zostanie nagrodzone.

2. Zgłoszenia przesyłacie na adres mejlowy agamamadusi@gmail.com, ewentualnie w wiadomości prywatnej na fb. Oprócz załączenia zdjęcia/skanu proszę również o podanie danych takich jak: swoje imię i nazwisko, wiek swoich Dzieci (nawet jeśli nie są widoczne/nie tworzyły ponieważ większość nagród przeznaczona jest jednak dla nich).

Wasze zgłoszenia pojawiać będą się w przygotowanym albumie na fb ale odrazu uprzedzam, że niekoniecznie natychmiastowo. Proszę o wyrozumiałość i ewentualne sygnały (gdyby wasza praca nie pokazała się) dopiero po kilku dniach. Jednakże gdy zgłoszenie będzie już widoczne to w komentarzu możecie podać typy 3 nagród, które najbardziej wpadły Wam w oko.

Jeśli Ktoś zdecyduje się na wykonanie kartki i miałby ochotę przesłać ją do Dusi to proszę dać znać a wtedy na pw podam adres. Nie chce jednak nikogo naciągać na koszty i uprzedzam, że przesłanie nie oznacza , że ma się większe szanse na wygranie. To ma być taki dobrowolny, miły gest :)

Każdy może wysłać tylko jedno zgłoszenie a robiąc to wyrażacie automatycznie zgodę na opublikowanie zdjęcia oraz waszych danych personalnych w galerii konkursowej na moim FB i w razie wygranej tutaj na blogu. Jednakże nie ponoszę odpowiedzialności za niepoprawne ewentualne wykorzystywanie zdjęć przez innych użytkowników.
Sponsorzy również mogą się z nami bawić.

3.Nie wymagam, bo nie mogę ;) ale miło byłoby gdybyście:
- byli fanami mojej strony fb
- lubili TEN post konkursowy/ udostępnili go na swoich profilach/ zaprosili do zabawy znajomych
- jak wiecie nie byłoby konkursu gdyby nie sponsorzy i cudowne nagrody jakie przekazali. Dlatego proszę o polubienie wszystkich profili (nazwy poniżej są podlinkowane).

- No i my czyli pomieszane z poplatanym

Nagrody jakie macie szanse wygrać zobaczyć możecie w TYM albumie
Nie wykluczam jednak, że coś jeszcze dojdzie także musicie być na bieżąco ;)

4. Konkurs trwa od 8 maja do 29 maja (do godziny 23.59). W przypadku wysłania kartki brana pod uwagę będzie data ze stempla.

5. Zwycięzców wybiorę wspólnie z Dusią a wyniki zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia tutaj na blogu.
Potem macie 7 dni aby zgłosić się do sponsorów. Dodam jeszcze , że nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski i nie można ich wymienić na  coś innego ani pieniążki.

6. Jako organizator konkursu zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu. W takim przypadku napewno zostaniecie poinformowani o wprowadzonej zmianie.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało do mnie pisać.

7. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany ani administrowany przez  serwis Facebook.
Oświadczam również, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.).

8. Pamiętajcie, że to tylko zabawa :)


1 komentarz: