poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Kartki wielkanocne

Wczoraj zepsuł mi się aparat... Niby najzwyklejsza cyfrówka ale zdjęcia w miarę dobre można było robić... A teraz... nie dość, że przepadły mi fotki na których była relacja z naszego robienia kartek to nie wiem czym będę teraz cykać... I to załamuje mnie najbardziej ;(. Został tylko telefon który robi dosyć kiepskie zdjęcia, o czym możecie przekonać się w tym poście. Niestety tylko tak na chwile obecna mogę pokazać Wam nasze prace :(.

Starałyśmy się, by każda z naszych kartek Wielkanocnych była inna choć używałyśmy tych samych materiałów tzn kolorowych kartek z bloku, bibuły, pianek, powycinanych obrazków z gazetki promocyjnej, mazaków i kleju :). Narazie powstało 5 a w planach mamy jeszcze 3 :)Mam nadzieję, że podobają się Wam, choć musicie uwierzyć mi na słowo, że na żywo wyglądają znacznie lepiej :/W środku za to wszystkie są podobne... Są życzenia, tym razem napisane prze zemnie i do tego jakiś wklejony obrazek i/lub narysowane przez Dusie kwiatuszki.


A Wy będzie wysyłać kartki najbliższym? Kupne, robione samemu? Czy ograniczacie się do telefonu i sms-ów?


3 komentarze:

  1. kartki ładne :) a no my teraz telefony tylko

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne kartki, Wasi najbliżsi będą zachwyceni :) A my ..., w tym roku jeszcze kupiliśmy karteczki z życzeniami, ale w następnym planujemy wspólnie z dziećmi zrobić takie cuda jak Wy :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne kartki, najbardziej podobają mi się te w kształcie jajek:) Ja miałam na początku roku popsutą cyfrówkę i myślałam, że się popłaczę, dobrze znam ten ból:P Na szczęście udało się ją naprawić. Może i z Twoją będzie podobnie?

    OdpowiedzUsuń