Strony

niedziela, 24 grudnia 2017

Na Święta

Ten post miał się pojawić wczoraj rano a tymczasem jest już 24 grudnia godzina 00.30. Cóż... nie wyrobiłam się więc moja strata... Wiadomo, że te dzień zarezerwowany jest najpierw na ostatnie gotowania, pakowania itp a potem rodzinne siedzenie przy stole także nikt nie zajrzy ;). Ale będzie na pamiątkę chociaż a gdy po Świętach wrócicie do internetów to zobaczycie jak u nas wyglądał okres Adwentowy :). To oczywiście tylko część, urywki, kadry ale takie najbardziej klimatyczne. W grudniu Święta grają wprawdzie główną rolę ale obecna jest też zwykła, szara codzienność... I takie są też te zdjęcia... nie ma idealnej choinki, pięknie przyozdobionego wnętrza, sesji w eleganckich ubraniach... Za to jesteśmy my i to co wokół... może nudni i przeciętni ale do tego to już się chyba przyzwyczailiście ;)
Na koniec coś dla Was. Wesołych i szczęśliwego nowego :)
Do przeczytania wkrótce ;)


5 komentarzy:

 1. Życzę a Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok, dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia
  rodzinnego oraz niosącego pokój, błogosławieństwa Bożego Dzieciny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie tak jest najpiękniej. Bez stylizowania, zadęcia. Tak po prostu. Rodzinnie. Swojsko. Wierzę, że świąteczny czas mija Wam w spokojnej rodzinnej atmosferze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie tu nuda i przeciętność? Ja widzę tylko wyjątkowych ludzi i mnóstwo uwiecznionych wyjątkowych chwil!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Juz po świętach co prawda, ale w tamtym okresie byłam offline, więc pieknego całego 2018 roku Wam życzę! Wielu cudownych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałam Wam życzyć szczęśliwego 2018 roku! :)

  OdpowiedzUsuń