Strony

niedziela, 3 listopada 2013

"Złota torebka z zadaniami"

Lubię Biedronkę z wielu względów. Jednym z nich jest to, że często w swojej ofercie mają fajne książeczki zadaniami. W sumie miałyśmy/mamy już 5 zakupionych w tym w sklepie.
Jakiś czas obiecuję sobie samej, że nie kupię Dusi żadnej nowej, dopóki nie pouzupełnia tych co ma. Jednak wczoraj dałam się namówi :P.
W złotej torebce znajdziemy sporo zadań polegających na pokolorowaniu danych elementów, podklejaniu odpowiednich naklejek i ewentualnym ozdobieniu czegoś. Zadań przy których trzeba troszkę więcej pomyśleć wprawdzie nie jest aż tak dużo ale zapewniam, że Dziecko ma wiele frajdy w trakcie uzupełniania tej książeczki.Wracając do naklejek to jest ich naprawdę dużo. Nie wiem jak Wasze Pociechy ale Dusia uwielbia książeczki z naklejkami, jednak z taką ilością jeszcze nie miała. Na 6 kartach zamieszczone są te przeznaczone do uzupełniania poszczególnych stron a na 2 pozostałych - naklejeczki dodatkowe, które Dziecko może wykorzystać jak Mu się podoba.


Dusia zachwycona jest tą książeczką. Wczoraj cały wieczór i dziś pół dnia kolorowała i kleiła. Ani trochę nie żałuję, że kupiłam Jej.


Oprócz tej co my mamy były jeszcze 4 inne ale "działające" na podobnej zasadzie :)
No i wspomnieć muszę również cenę: jedyne 12.99 :)
Polecam

3 komentarze:

  1. Bardzo fajna sprawa:) uwielbiam takie ksiazeczki no może bardziej w wersjii dla chłopców, no ale:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Martynka co chwilę otrzymuje od nas lub mojej mamy książeczki z zadaniami, albo z księżniczkami, albo zwykłe, albo z Pony np. i również posiadają naklejki - Martynka też je lubi:) Jak i oczywiście te książeczki z zadaniami. Ona ma tak, że jak dostanie takie zadania to w jeden dzień musi wszystko pouzupełniać a w inne dni koloruje całą resztę:)

    OdpowiedzUsuń